Аквапарк “Острів скарбів”

Всього в двох кілометрах від нашого готелю відкрився аквапарк “Острів Скарбів”. Цей аквапарк здивував не лише дітей своїми атракціонами і водними гірками, але і дорослих завдяки своєму високому рівню. Аквапарк “Острів скарбів” в Кирилівці став величезнішим комплексом у СНД і увійшов до п’ятірки найбільших аквапарків на території Європи. Аквапарк займає площу в 5,7 гектарів, а загальна площа усіх водних басейнів, охоплюючи дитячі і дорослі, складає шість тисяч кубічних метрів. Одночасно можуть відвідувати аквапарк до 1,5 тисячі осіб. Тут ви, поза сумнівом, знайдете собі розваги по цікавості, адже комплекс налічує 27 різноманітних атракціонів! У окремій будівлі ви можете переодягнутися і залишити свої особисті речі. Тут розташовані душові кабінки, санвузли, роздягальні.

Ви можете обрати собі розваги до душі залежно від вашого темпераменту і переваг. Якщо бажаєте відчути адреналін, то до ваших послуг екстримальна зона з надзвичайно високими і швидкими гірками. Якщо ж ви схильні до спокійного відпочинку, то ви отримаєте задоволення від плавання у всіляких водних басейнах.

Для тих, хто відпочиває разом з маленькими дітьми, захоплюючим стане відвідування “Острова Скарбів” з безпечними дитячими атракціонами. Для дітей є спеціальний дитячий басейн загальною площею 1300 квадратних метрів. Він розділений на дві зони – для зовсім маленьких і басейн для більш дорослих діток. Безпечні дитячі гірки, оформлені у вигляді казкових звіряток, надовго запам’ятаються вашим діткам. А родзинкою стане дитячий атракціон “Піратський корабель”.

У аквапарку працюють професійні аніматори, які грамотно доглядатимуть Ваших дітей, щоб у вас була можливість розважитися на дорослих атракціонах. У аквапарку постійно працює медичний пункт, де у разі потреби можна отримати медичну допомогу. Також для спокійнішого відпочинку вам нададуть шезлонги, на яких можна комфортно відпочити в тінистих алеях. А втамувати голод вам допоможуть ресторани, піцерії, дитячі кафе і суші-бари. Якщо ви не бажаєте виходити з басейну, то в VIP- зоні до ваших послуг бар на воді.

Для любителів танців і нічного життя на території аквапарку працює нічний клуб “Сомалі”. Аквапарк “Острів скарбів” пропонує гнучку систему оплати. Тарифи залежать від часу відвідування і віку дітей. Малюкам до 2-х років, зріст яких менше 100 см- вхід безкоштовний. Відпочивши в аквапарку “Острів скарбів” ви зарядитеся позитивною енергією і гарним настроєм до наступного відвідування аквапарку!

G+ Маяк