Кращий сімейний відпочинок з дітьми біля Азовського моря

Сімейний відпочинок біля моря з маленькими дітьми у багатьох відпочиваючих вже міцно асоціюється з Азовським морем, Кирилівкою та готелем “Маяк”. “Маяк” – це справжній куточок комфорту посеред країни яскравого літа.

Звичайно є ті, кому довподоби відпочинок в наметі, приготування їжі на вогнищі, тоді, як для сімей з маленькими дітьми створені умови для комфортного проживання в номерах “Люкс” з кондиціонерами, що є набагато сприятливішим відпочинком. Наявність душової кабіни в кожному номері, новий ремонт і охайне сучасне приладдя залишають найкращі враження затишку, доглянутості та комфорту від готелю.

Наявність кухні, де можна приготувати їжу дітворі практично по-домашньому, є також величезним плюсом.
А наявність побудованого красивого басейну, звідки малечу просто неможливо догукатися, відмічають у своїх відгуках практично усі батьки.

Доглянута територія готелю, з елементами ландшафтного дизайну створена за мотивами дитячих казок, де гойдалки, гірки, дитячі майданчики перетворюють відпочинок з дітьми на цікаве і захоплююче та неповторне дозвілля. Приємно прогулятися сім’єю доріжками серед цікавих і красивих рослин. Озеленення території ще триває, але те, що зроблено, виконане з любов’ю.

Від пекучого сонця рятує смарагдова морська вода басейну, на шезлонгах поряд з ним можна засмагнути або сховатися за бажанням під великими парасольками . Наявність басейну величезний плюс для цього готелю, оскільки навіть в періоди літньої негоди, коли Азовське море неспокійне, можна продовжувати купатися в чистій морській воді рукотворної лагуни.

Величезним плюсом є те, що в готелі, розташованому прямо в центрі селища панує тиша та спокій , що відчувається тільки біля басейну з щасливим дитячим сміхом.

Комфортні умови для проживання дитини, її ігор і цікавого проведення часу роблять цей кращий сімейний відпочинок в готелі приємним і таким, що запам’ятовується.

Чекаємо Вас для приємного сімейного відпочинку з дітьми, подаруйте Вашим близьким незабутню літню казку в готелі Маяк на Азовському морі.

Бронюйте вже сьогодні!

G+ Маяк