Відпочинок з дітьми біля Азовського моря в Кирилівці

Відпочинок на Азовському морі дуже корисний для дитячого оздоровлення. Азовське море досить мілке і прогрівається дуже швидко, а повітря, наповнене природними цілющими елементами, особливо привертає увагу тих, хто відпочиває з дітьми.

Яскраве сонце, тепле море сприяють найкращому сімейному відпочинку і оздоровленню вашої дитини. Морське повітря насичене різноманітними солями і мікроелементами, є найсприятливішими для організму і поєднуються з ароматом польових трав і квітів. Приїхавши до Азовського моря в Кирилівку на відпочинок, ви зможете вдосталь накупатися, попірнати з маскою, порибалити та отримати величезний заряд бадьорості і здоров’я на цілий рік, що дуже важливо для відпочинку з дітьми.

На піщаних пляжах, які простираються уздовж узбережжя зростають замки з піску, фігурки звірів та цілі міста, як наслідки творчості малюків та їх батьків. Кожну мить ви зможете насолоджуватися спілкуванням зі своїми дітьми, чого бракує в потоці буднів. Засмагаючи на теплому піску, слухаючи шум прибою, ви знайдете не лише місце відмінного сімейного відпочинку, але і отримаєте можливість зміцнити свій організм.

У Кирилівці створені всі умови для цікавого і корисного відпочинку з дітьми. Є колесо огляду, різноманітні морські атракціони, як катання на “Банані” та ін. Дельфінарій “Оскар”, що входить в комплекс аквапарку “Острів Скарбів”, вважається найбільшим в Україні. Глядацькі трибуни розташовані так, що вони цілий день знаходяться в тіні, що досить важливо для здоров’я малюків. П’ять чорноморських дельфінів і чотири морські котики влаштовують такі шоу, що емоції просто переповнюють.

Розважальний комплекс “Сафарі-парк” так само розташований на березі моря. Для дітей і дорослих – сафарі-містечко: атракціони, гойдалки, електрокари, басейн з електрочовнами, клоуни, Міккі-Мауси. Для доросліших дітей – водна гірка, батут “Монстр” і квадроцикли “Suzuki”, на яких можна освоїти дві піщані траси. Для екстремалів – тарзанка на чотири батути.

У центрі Кирилівки, далеко від міської метушні і розташований наш готель Маяк. Ми доклали усіх зусиль, щоб проживання відпочиваючих з дітьми, було максимально зручним і цікавим.

Дитячий майданчик з гойдалками для малюків, казкова хатинка в зоні відпочинку чекають ваших малюків на території готелю. А з мерехтливої, що виблискує блакиттю, теплої морської води басейну, дітей просто не витягнути, тут вони придумують всілякі ігри, аби лише про них подовше забули.

На території готелю є кухня для самостійного приготування, де ви зможете приготувати вашим дітям звичну для них їжу. Не потрібно переживати, де б нагодувати свого малюка. Окрім плити на кухні є і холодильник – свіжоприготовлена їжа завжди під рукою.

Навіть у саму жару кондиціонер в номері створює комфорт, який потрібний для відмінного відпочинку з дітьми.

Приїзджайте в Кирилівку на Азовське море відпочивати з дітьми.

Комфорт готелю Маяк і прогулянки під шум прибою зроблять Ваш відпочинок незабутнім.

G+ Маяк