Бронирование на сезон 2022-05-01 - 2022-09-30 закрыто

Ціни на апартаменти

Апартаменти готелю Маяк у Кирилівці на березі Азовського моря

Пропонуємо Вашій увазі нові корпуси Готелю Маяк – Корпус 3 та Корпус 4. Це окрема територія з абсолютно новими двоповерховими будівлями, великим та маленьким басейнами з підігрівом, комфортними зонами відпочинку, дитячим майданчиком та автостоянкою.

Гості можуть розміститися в 36 однокімнатних та 6 двокімнатних апартаментах.

Переважна частина апартаментів виконана в теплих тонах, меблі та декоративні елементи виконані з використанням натурального дерева. Всі апартаменти обладнані комфортними та сучасними кухнями.

Для зручності наших гостей на території побудований розкішний басейн довжиною 20 метрів, шириною 10 метрів та глибиною 1,5 метра, поряд розташувався маленький басейн глибиною 60 см і розміром 5 на 6 м. Маленький та великий басейни обладнані підігрівом, що зробить перебування в них в прохолодні дні більш приємним.

У безпосередній близькості від басейну розташований Барний будиночок, який, сподіваємося, порадує наших гостей різноманіттям напоїв та коктейлів, алкогольних та безалкогольних.

Також на території є 6 дерев’яних альтанок, виконаних в сучасному стилі. Для приготування страв на мангалі для гостей передбачена зона барбекю зі стаціонарними мангалами.

Дітей порадує дитячий майданчик з гойдалками, балансирами та пісочницею.

Готель Маяк чекає на Вас!

Відгуки про готель Маяк

Галерея