Ціни на апартаменти

Апартаменти готеля Маяк у Кирилівці на березі Азовського моря!

Пропонуємо Вашій увазі нові корпуси Готелю Маяк – Корпус 3 та Корпус 4. Це окрема територія з абсолютно новими двоповерховими корпусами, великим та маленьким басейнами, комфортними зонами відпочинку, дитячим майданчиком та автостоянкою.

Гості можуть розміститися в 36 однокімнатних та 6 двокімнатних апартаментах.

Переважна частина апартаментів виконана в теплих тонах, меблі та декоративні елементи виконані з використанням натурального дерева. Всі апартаменти обладнані комфортними та сучасними меблями.

Для зручності наших гостей на території побудований розкішний басейн довжиною 20 метрів, шириною 10 метрів і глибиною 1,5 метра, поряд розташувався маленький басейн глибиною 60 см і розміром 5 на 6 м. Маленький та великий басейни обладнані підігрівом, що зробить перебування в них в прохолодні дні більш приємним.

У безпосередній близькості від басейну розташований Барний будиночок, який, сподіваємося, порадує наших гостей різноманіттям напоїв та коктейлів.

Також на території є 6 дерев’яних альтанок, виконаних в сучасному стилі. Для приготування страв на мангалі для гостей передбачена зона барбекю зі стаціонарними мангалами.

Дітей порадує дитячий майданчик з гойдалками, балансирами і пісочницею.

Готель Маяк чекає на Вас!

Відгуки про готель Маяк

Галерея