Відпочинок на березі Азовського моря в Кирилівці

Відпочинок біля Азовського моря є одним з улюблених і популярних серед наших співвітчизників і представників ближнього зарубіжжя. Доброзичливе Азовське море, теплий пісок, цілюще морське повітря, м’який клімат вважають його кращим місцем літнього відпочинку.

Навіть декілька днів на березі Азовського моря, в теплих обіймах хвиль будуть дуже корисні для усього організму! Разом з відпочинком тут є унікальна можливість поліпшити і зміцнити своє здоров’я.

Азовське море – наймілкіше у світі море. Вода тут завжди на декілька градусів тепліша, ніж в сусідньому Чорному морі.

Повітря також унікальне. Море наповнило його цілющими елементами – кальцієм, йодом, бромом, а степ додає аромати запашних трав.

Враховуючи усі ці чинники, можна сказати, що відпочинок на березі Азовського моря підійде для профілактики серцево-судинних захворювань, позитивно вплине на дихальну системи, підніме тонус організму.

“Я бачив різні моря, але, чесне слово, немає добрішого, миролюбнішого і дружнього людині моря, ніж Азовське. Є незвичайна привабливість в його ласкавій покірності, в його любовній готовності віддати людям все, чим воно багате”., -слова з книги Э.Фейгина. Той, хто побував на Азовському морі неодмінно погодиться із захопленими висловлюваннями про нього знаменитого письменника. Особливо варто сказати про багатство та щедрість Азовського моря. Древні греки іменували його Меатидой, що означало “годувальниця”. Скіфи назвали його Каргулак, що означало багате рибою. Меоти називали його Тимиріндой, або “матір’ю моря”.

У 30-і роки 20 століття Азовське море давало 20% рибного улову Радянського Союзу. З кожного гектару Азовського моря знімалося риби в шість разів більше, ніж з Каспійського, у вісім разів більше, ніж з Балтійського, і в 25 разів більше, ніж з Чорного моря.

Селище міського типу Кирилівка – це красивий і затишний сучасний курорт, який включає дві коси, – Пересип і Федотову на Азовському морі. Тут ви можете знайти відпочинок на будь-який смак і по своїх фінансових можливостях – від престижних готелів категорії Люкс до палаткових городків на морському узбережжі або в приватному секторі смт. Кирилівка. Розташована на півдні України в Якимівському районі Запорізької області, Кирилівка знайома відпочиваючим вже багато десятиліть. Відсутність промислових підприємств і вдале географічне розташування, затишна обстановка, що покращується з року в рік, інфраструктура, створюють стійкий зростаючий попит на відпочинок у Кирилівці як улюбленому курортному регіоні.

Сьогодні в Кириллівці безліч магазинів, готелів, розважальних комплексів, баз відпочинку, фотосалонів, банків, ринків, інтернет-клубів, салонів краси, аптек, салонів мобільного зв’язку.

Прямо біля моря водні мотоцикли, катамарани, колесо огляду, катання на “Банані”, політ на парашуті по узбережжю Азовського моря. Дельфінарій “Оскар”, що входить в комплекс аквапарку “Острів Скарбів”, вважається найбільшим в Україні. Глядацькі трибуни розташовані так, що вони цілий день знаходяться в тіні. Тут виступають п’ять чорноморських дельфінів і чотири морські котики. Вони влаштовують такі шоу, що емоції просто переповнюють. Хто не боїться, може поспілкуватися з дельфінами один на один, а якщо у вас проблеми з опорно-руховим апаратом існує так звана дельфінотерапія.

Розважальний комплекс “Сафарі-парк” розташований на березі моря. Тут все для дітей і дорослих : атракціони, гойдалки, електрокари, басейн з електрочовнами, клоуни, Міккі-Мауси, водна гірка, батут “Монстр” і квадроцикли “Suzuki”, на яких можна освоїти дві піщані траси. Для екстремалів – тарзанка на чотири батути. Кафе-бар “Сафарі-парк” в тайському стилі на березі моря пропонує мангал-меню.

Вечорами “Сафарі-парк” працює в режимі нічного клубу Open Club Safari. “Шлюб на добу” – символічна реєстрація неформального браку на території “Сафарі-парку” по аналогії з весіллям в Лас-Вегасі з пародіюванням офіційної церемонії одруження.
Улюблені морепродукти: сушені, в’ялені бички, камбала, пеленгас та інші різновиди риби можна купити прямо на пляжі.

Дискотеки та нічні клуби, караоке зазивають вогнями та музикою.

Кирилівка чекає Вас на відпочинок. Приїзджайте!

G+ Маяк